دانلود برنامه ارزیابی عبارات محاسباتی ریاضی به زبان دلفی 7

دانلود برنامه ارزیابی عبارات محاسباتی ریاضی به زبان دلفی 7

دانلود برنامه ارزیابی عبارات محاسباتی ریاضی به زبان دلفی 7

برنامه ارزیابی عبارات محاسباتی ریاضی به زبان دلفی 7

برنامه-ارزیابی-عبارات-محاسباتی-ریاضی-به-زبان-دلفی-7

توضیحات:
کد برنامه ارزیابی عبارات محاسباتی ریاضی به زبان دلفی 7، به همراه فایل توضیحات پروژه در قالب word.

قابلیت های برنامه:
در اين برنامه ارزيابي عبارت رياضي وارد شده به صورت لحظه به لحظه انجام مي شود و در هر بار وارد كردن كاراكتر، برنامه بوسيله آيكن تصويري كوچك موجود در سمت راست پنجره، صحت و يا عدم صحت عبارت وارد شده را به كاربر نمايش مي دهد.
همچنين در بخش پايين برنامه با هر بار وارد نمودن كاراكتر توسط كاربر، عددي نمايش داده مي شود كه آن عدد، نشان دهنده آخرين وضعيت موجود در ماشين DFA را نشان مي دهد كه تصوير نمودار ماشين DFA به همراه آرايه متناظر آن نيز در همين فايل قرار گرفته شده است و مي توانيد از آن استفاده كنيد.
اين برنامه به طور كلي شامل 4 پيغام مي باشد كه دوتاي آنها مربوط به رفع اشكال موجود در عبارت مي باشد و دوتاي ديگر مربوط به اصلاح عبارت است.

محتویات فایل:
1- فايل word توضيحات پروژه = 4صفحه
2- فايل سورس كد برنامه
3- فايل اجرايي برنامه
4- نمودار حالات ماشین DFA
5- تصویر آرایه طراحی شده از ماشین DFA

دانلود فایل

دانلود فایل برنامه ارزیابی عبارات محاسباتی ریاضی به زبان دلفی 7 , دانلود برنامه ارزیابی عبارات محاسباتی ریاضی به زبان دلفی 7 , دانلود رایگان برنامه ارزیابی عبارات محاسباتی ریاضی به زبان دلفی 7 از سیدابرنامه ارزیابی عبارات محاسباتی ریاضی به زبان دلفی 7 ppt , فایل باکیفیت برنامه ارزیابی عبارات محاسباتی ریاضی به زبان دلفی 7برنامه ارزیابی عبارات محاسباتی ریاضی به زبان دلفی 7 docبرنامه ارزیابی عبارات محاسباتی ریاضی به زبان دلفی 7 pdf , فایل برنامه ارزیابی عبارات محاسباتی ریاضی به زبان دلفی 7 برای ارائه

⭐️⭐️⭐️ پشتیبانی با اولویت اول پیامک , تلگرام , واتس با شماره 09214087336 ⭐️⭐️⭐️