دانلود جزوه آموزش برنامه نویسی به زبان C#

دانلود جزوه آموزش برنامه نویسی به زبان C#

دانلود جزوه آموزش برنامه نویسی به زبان C#

جزوه آموزش برنامه نویسی به زبان C#

جزوه-آموزش-برنامه-نویسی-به-زبان-c#

توضیحات:
جزوه آموزش برنامه نویسی به زبان C#؛ در قالب فایل Word و در 34 صفحه.
بخشی از متن:
#C از دو زبان C++ و Java متولد شده است! حاوي بسياري از جنبه هاي C++ مي باشد اما ويژگي هاي شيء گرايي خودش را از جاوا به ارث برده است.
هدف از طراحی #C
مايكروسافت در مصاف با جاوا، بدنبال ارائه يك زبان كامل بود كه سايه جاوا را در ميادين برنامه نويسی كم رنگ تر نمايد.
مزایای زبان های .Net نسبت به نسخه های قبلی:
• ویژگی Multiplatform: این ویژگی به برنامه تولید شده در سایر زبان ها امکان می داد که بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، مثلا اینکه بتوان درVB از کدنویسی C# و یا بالعکس استفاده کرد.
• مستقل بودن برنامه نویسی تحت وب: مهمترین ویژگی .net مستقل بودن برنامه نویسی تحت وب آن است، که برای این منظور Asp.Net که یک ویژگی جدید است بوجود آمده است و امکان ایجاد پایگاه داده امن مبتنی بر وب را بوجود آورده است. این زبان به برنامه نویسان امکان می دهد تا برنامه های کاربردی ایجاد نمایند و به صورت گسترده بر روی مجموعه ای نظیر سیستم های موبایل توزیع کنند.
• این زبان به برنامه نویسان اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی ایجاد کنند،که بصورت گسترده ای برروی مجموعه ای متنوع از وسایل موبایل توزیع گردد.
دانلود فایل

دانلود فایل جزوه آموزش برنامه نویسی به زبان C# , دانلود جزوه آموزش برنامه نویسی به زبان C# , دانلود رایگان جزوه آموزش برنامه نویسی به زبان C# از سیداجزوه آموزش برنامه نویسی به زبان C# ppt , فایل باکیفیت جزوه آموزش برنامه نویسی به زبان C#جزوه آموزش برنامه نویسی به زبان C# docجزوه آموزش برنامه نویسی به زبان C# pdf , فایل جزوه آموزش برنامه نویسی به زبان C# برای ارائه

⭐️⭐️⭐️ پشتیبانی با اولویت اول پیامک , تلگرام , واتس با شماره 09214087336 ⭐️⭐️⭐️