دانلود کتاب موضوعات اخیر آیلتس ویرایش 2017

دانلود کتاب موضوعات اخیر آیلتس ویرایش 2017

دانلود کتاب موضوعات اخیر آیلتس ویرایش 2017

کتاب موضوعات اخیر آیلتس ویرایش 2017

کتاب-موضوعات-اخیر-آیلتس-ویرایش-2017

توضیحات:
کتاب IELTS RECENT TOPICS (موضوعات اخیر آیلتس)، ویرایش اکتبر 2017 ، در قالب فایل pdf  و در حجم 218 صفحه.

همه می دانند که موضوعات آیلتس به صورت سالانه تغییر می کند و در طول یک سال میلادی احتمال تکرار شدن یک موضوع بیسار بالاست. این کتاب در واقع کلیه موضوعات مطرح شده سراسر دنیا را به تفکیک کشور جمع آوری کرده است.

همه می خواهند بدانند که آخرین مرحله قبل از آزمون آیلتس چه کاری می بایست انجام بدهند؟
طبق توصیه اساتید برتر آیلتس بهترین کار قبل از آزمون آیلتس ریویو و دوره کردن آخرین موضوعات و تاپیک های مطرح شده در آیلتس می باشد تا شما در امتحان غافلگیر نشوید.

کتاب IELTS RECENT TOPICS که ویرایش اکتبر 2017 آن انحصارا توسط تیم ما خریداری شده و ارائه شده است، تمامی موضوعات مطرح شده در آیلتس های سراسر دنیا را از اواخر 2016 تا کنون جمع آوری کرده است.

این کتاب برای سه گروه از افراد مفید است:
گروه اول: افرادی که با مطالعه فراوان و زحمت بسیار سطح زبان خود را بالا برده اند و نمی خواهند در آزمون آیلتس صرفا به علت روبرو شدن با موضوع جدید و شوک شدن از امتیاز یک بخش را از دست بدهند.

گروه دوم: افرادی که فرصت مطالعه زیادی نداشته اند اما می خواهند شانس خود را برای گرفتن نمره، بالاتر ببرند.

گروه سوم: افرادی که برای تقویت مهارت اسپیکینگ خود دنبال کیو کارت ها هستند، پس چه بهتر که با نمونه های اخیر که احتمال تکرار بسیار بالا دارد تمرین کنند

شما برای تهیه این محصول فوق العاده باید 49 دلار پرداخت نمایید. در حالیکه این محصول فوق العاده کاربردی را در سایت ما با قیمت باورنکردنی می توانید تهیه نمایید.

دانلود فایل

دانلود فایل کتاب موضوعات اخیر آیلتس ویرایش 2017 , دانلود کتاب موضوعات اخیر آیلتس ویرایش 2017 , دانلود رایگان کتاب موضوعات اخیر آیلتس ویرایش 2017 از سیداکتاب موضوعات اخیر آیلتس ویرایش 2017 ppt , فایل باکیفیت کتاب موضوعات اخیر آیلتس ویرایش 2017کتاب موضوعات اخیر آیلتس ویرایش 2017 docکتاب موضوعات اخیر آیلتس ویرایش 2017 pdf , فایل کتاب موضوعات اخیر آیلتس ویرایش 2017 برای ارائه

⭐️⭐️⭐️ پشتیبانی با اولویت اول پیامک , تلگرام , واتس با شماره 09214087336 ⭐️⭐️⭐️